Erensu Kimya Kozmetik Ltd. , Erensu Kimya Kozmetik Ltd. , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Erensu Kimya Kozmetik Ltd. , Erensu Kimya Kozmetik Ltd. , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Gizlilik Sözleşmesi

Bu sözleşmedeki kurallar Erensu Kimya Kozmetik Ltd. Danışmanlarının korunması amacıyla oluşturulmuştur. Danışman, Farmasi Kıbrıs'ın Danışman Sözleşmesi’nin bir eki olan Danışmanlar için oluşturulan Kuralları ve bunlarda yapılacak tüm değişiklikleri kabul eder. Değişiklikler; Erensu Kimya Kozmetik Ltd. web sitesinde, kitapçıklarda ve bilgilendirme broşürleri veya diğer yollarla Danışmanlarına duyurulur. Erensu , Direktör Adayı Danışman Bilgi Formu’nda eksik ya da yanlış bilgi veren, Farmasi Kıbrıs Kuralları’na aykırı hareket eden kişinin Danışmanlığını herhangi bir zamanda veya derhal sona erdirme hakkını saklı tutar. Danışmanlıktan çıkarılan kişi, alt ekibi de dahil olmak üzere tüm hak ve ayrıcalıklarını kaybeder. Bu belgedeki Farmasi, Erensu Kimya Kozmetik Ltd. ve onun ileride yetkilendireceği kişi veya kurumları ifade eder. 

Danışman, Farmasi’nin yazılı izni olmadan televizyon, gazete, internet, radyo, dergiler, yayın organları vs. herhangi bir medya aracılığı ile görüşemez, röportaj yapamaz ya da herhangi bir reklam aracını (mms, sms, internet vs de dahil) kullanamaz. Sadece Farmasi’nin hazırladığı ve danışmanlarıyla paylaştığı yayınları, uygulamaları, reklamları ve baskılı malzemeleri Farmasi’nin onayıyla kullanabilir.
Farmasi Kıbrıs ve Erensu Kimya Kozmetik Ltd. üyelerinin kişisel ve ticari bilgilerini yalnızca bu portal ve Erensu Kimya Kozmetik Ltd.'nin kendileri ile olan ticari ve iletişim amaçları ile kullanacaktır. Bunun dışında müşterinin kullanmayacağını beyan eder.
Farmasi paynet veya anlaşmalı ödeme aracı kurum veya bankalar haricinde, hiçbir biçimde müşterilerilerinin kredi kart bilgilerini kendi sunucularında barındırmayacaktır. Bu bilgiler onaylı ödeme aracı kurumlarda ilgili mevzauta uygun biçimde bulundurulacaktır.

farmasikibris.com site kullanıcısı veya Danışmanlar bu siteyi kullanarak bu hususları okuduklarını ve gereklerine uyacaklarını gayrikabulu rücu olarak şekilde taahhüt ederler.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X